Zabezpečení a přístupové systémy

Zabezpečovací systémy na míru

Elektronické zabezpečovací systémy jsou určeny nejen k ochraně firemních a průmyslových objektů, ale i rodinných domů. Bezpečnostní systém využijete všude, kde potřebujete ohlídat zabezpečení objektu nebo osob. Zdaleka v největší míře ho využívají komerční objekty, jako jsou firmy a výrobní areály, ale není to podmínkou. Zabezpečovací systém je unikátní v tom, že dokáže nahlásit nejen vloupání do objektu, ale také požár, únik plynu, vody, nebo dokonce zdravotní obtíže člověka, když jsou viditelné.

Výběr správného zabezpečovacího řešení je velmi náročný. Nechte výběr i instalaci na odbornících, abyste měli jistotu, že jsou pokryta všechna možná rizika.

Zabezpečovací systémy Jablotron a Paradox

Instalujeme oblíbený elektronický zabezpečovací systém od Jablotronu – českého výrobce zabezpečovacích systémů, který získal několik mezinárodních ocenění. Jeho bezpečnostní systém kromě ochrany objektu umí také nastavit domovní autorizaci. Budete tak moct nastavit automatické ovládání spotřebičů, regulaci topení, otevírání dveří a podobně. My jsme hrdým zlatým montážním partnerem Jablotronu. Nechte si proto vytvořit naše zabezpečení na míru.

Každá instalace bezpečnostního systému je unikátní

Realizace zebezpečovacího systému je vždy originální, přesně na míru klientům. Ochrana objektu je totiž vždy jedinečná, a to podle rozložení samotného objektu a potřeb klienta. Nejdříve vás tedy navštíví náš certifikovaný technik, aby navrhl skutečně funkční řešení bezpečnostního systému. Samozřejmě zajistíme i následné revize a servis bezpečnostního zařízení.

Doporučujeme rozšířit zabezpečovací systém o bezpečnostní kamery

Kamerové systémy jsou vhodnou volbou, jak ještě více zvýšit zabezpečení objektu. Moderní bezpečnostní kamery dnes umí zcela nahradit ostrahu objektu, rozpoznají obličeje zaměstnanců, SPZ vozidel a podobně. Kromě toho bezpečnostní kamery se záznamem slouží jako důkazní materiál v případě řešení sporů a trestných činů.