Servis IT

IT Servis a správa serverů

Poskytujeme profesionální IT servis počítačů a správu serverů. Postaráme se o všechno od diagnostiky závady, kterou vše začíná, až po samotnou opravu. Servis a opravy počítačů v Trutnově a okolí provádíme co nejrychleji, vždy se snažíme najít ideální řešení vašeho problému. Díky naším zkušenostem v oblasti IT vám rádi poskytneme také poradenství. Opravy počítačů a správu serverů provádíme jak pro jednotlivce, tak pro firmy.

Zvládneme i profesionální obnovu dat

Mezi nejčastější problémy, se kterými se setkáváme, patří obnova smazaných dat. Pravděpodobně dokážeme obnovit vaše smazaná data z disku ještě dnes. Obnovu dat z HDD provádíme s dlouhodobě vysokou úspěšností, stejně tak záchranu dat z externích disků. Data zachraňujeme ze všech paměťových médií, a to napříč operačními systémy. Ať už se jedná o omylem smazaná data, mechanicky nebo elektronicky poškozené paměťové médium, my si se záchranou dat poradíme.

Vzdálená správa serverů pro firmy

Nechte správu firemní sítě na odbornících, ušetříte tím značnou část nákladů a navíc dosáhnete kvalitnější IT infrastruktury. Provádíme profesionální IT správu serverů pro firmy nejen z Trutnova a okolí. Postaráme se o vaše servery přímo u vás ve firmě, budete tak mít jistotu, že vaše podnikové systémy a programy poběží bez problémů. Rádi vám servery nainstalujeme a postaráme se o jejich správu a funkčnost.

Co dalšího získáte, když nám svěříte správu serverů?

  • Servery nainstalujeme a nakonfigurujeme tak, aby splňovaly všechny vaše požadavky.
  • Dohlídneme na jejich správnou funkčnost a stabilitu.
  • Vyladíme servery, abyste mohli naplno využít jejich maximální výkon.
  • Provedeme pravidelné zálohy podle vašich potřeb.

Poruchy řešíme ihned, buďto vzdálenou správou nebo přímo na u vás.