Přístupové systémy

Přístupové systémy do vaší firmy

Přístupové systémy jsou jednoduchým řešením řízení vstupů oprávněných osob do areálu. Zvyšují tak zabezpečení celého objektu, nejčastěji firmy. Přístupový systém zamezí neoprávněným osobám vstup do budovy, případně jen do části objektu, a to dokonce ve zvoleném čase. Máme pro vás řešení přístupových systémů pro menší objekty, jako jsou rodinné domy, ale také pro střední a velké firmy i výrobní haly.

Vytváříme řešení přístupových systémů na míru

Navrhneme vám nejlepší řešení přístupového systému přímo pro váš objekt. Zajistíme samotnou instalaci, konfiguraci a správu uživatelů, ale i zaškolení k použití systému a jeho ovládání. Umíme jak realizovat běžný RFID přístupový systém, tak řídit přístupy za pomoci čipů a pinů.  Na druhou stranu, pokud potřebujete skutečně maximálně zabezpečený objekt, umíme nainstalovat biometrické přístupové systémy rozpoznávající otisk prstu nebo obličej konkrétních lidí.

  • Elektronický přístupový systém je vhodný pro výrobní haly, firmy a složité kancelářské komplexy.
  • Efektivně můžete vyřešit také přístupové systémy moderních bytových domů a chránit tak obyvatele.
  • Vhodná je také aplikace do průmyslových hal a areálů.

Další výhody, proč zavést přístupový systém

Získáte ucelený přehled o všech osobách, které navštěvují areál, a můžete monitorovat jejich pohyb. Přístupový software vám rovnou ukáže, kdo je právě v objektu přítomný. Můžete tak monitorovat například čas strávený na pracovišti. Přístupový systém může být lehce rozšířen o docházkový systém.  Navíc nahradíte mnoho zbytečných klíčů jednou přístupovou kartou nebo biometrickým ověřením. Výrazně tak zvýšíte nejen bezpečnost, ale i komfort pohybu v celém objektu. Kromě toho můžete podobně omezit také volný pohyb vozidel.