Kamerové systémy

Kamerový systém a zabezpečení pro vaši firmu i dům

Kamerový systém je vhodným řešením, jak zvýšit bezpečnost ve vaší firmě. Bezpečnostní kamery ve velké míře rozšíří zabezpečovací systém celého objektu. Neustále monitorují prostor, pokud máte speciální kamerový systém se záznamem, pak se můžete dívat i zpětně na záznam. Kamerové systémy navíc výrazně snižují náklady na fyzickou ostrahu a zamezují riziku možného selhání lidského faktoru. Opravdu výhodné jsou v kombinaci s dalšími prvky zabezpečení, například přístupovým systémem.

Výhody moderních bezpečnostních kamer

Bezpečnostní kamery (WiFi) jsou vhodným řešením pro většinu objektů, které je potřeba zabezpečit proti cizímu vniknutí. Na druhou stranu ale bezpečnostní kamery se záznamem využijete také ve své firmě, kde díky nim můžete zvýšit bezpečnost svých zaměstnanců. Kamerový systém se naplno využívá jako ochrana domácností, firem, ale také veřejných míst (například muzeí, galerií, bank, letišť a podobně). Moderní bezpečnostní kamery mají navíc mnoho užitečných funkcí, jako třeba rozpoznání obličeje, SPZ, hlídání teploty a další.

Proč je kamerový systém správným řešením?

  • Kamerový systém představuje komplexní spolehlivou ochranu majetku, vás i vašich blízkých – výrazně zvyšuje zabezpečení objektu.
  • Neustálý dohled bezpečnostních kamer, díky tomu máte dokonalý přehled o dění ve firmě.
  • Kamerový systém se záznamem slouží jako důkazní materiál pro policii, protože případné zloděje spolehlivě usvědčí.
  • Dnešní moderní kamerové systémy zcela nahradí fyzickou ostrahu.
  • Připojit se na IP kamerový systém můžete odkudkoli, třeba z mobilního zařízení.

Doporučujeme také zabezpečovací systém

Doporučujeme zároveň instalovat zabezpečovací systém, který společně s kamerovým systémem představuje funkční ochranu objektu, majetku i samotných zaměstnanců. Zabezpečovací systémy umí díky čidlům rozpoznat to, čeho si na kameře nemusíte všimnout – například vloupání do objektu, úniku plynu, vody, nebo třeba požáru a ihned alarmovat vás i hasiče nebo policii.