Internetová TV

Nejlepší internetová televize Sledování TV s EG-Servis

Co byste řekli na to, kdybyste mohli sledovat své oblíbené televizní pořady, filmy nebo seriály kdekoliv a kdykoliv budete chtít? Využijte chytrou službu Sledování TV, jednoduše můžete sledovat televizi přes internet. Už se nemusíte řídit podle toho, kdy zrovna dávají váš oblíbený film, prostě si ho automaticky nahrajete nebo vypůjčíte online ve stále se rozšiřující videopůjčovně. Užijte si televizi přes internet, která přináší řadu nových funkcí a výhod.

Postaráme se o všechno, co je potřeba zařídit. Přijedeme, televizi vám nainstalujeme a nastavíme, nemusíte se starat vůbec o nic. Stejně tak vám ihned pomůžeme, kdykoli budete mít se sledováním TV přes internet problémy. 

Sledujte IPTV na různých zařízeních bez omezení

Výhodou sledování televize přes internet je nespočet funkcí, které můžete využít. Snadno si můžete přetáčet vysílání až 168 hodin zpět, tedy 7 dní. Kromě toho můžete nahrávat pořady celých 50 hodin. Nezáleží ani na tom, na jakém zařízení se na televizní vysílání přes internet díváte. Sledování TV lehce spustíte na Smart TV, chytrém telefonu nebo počítači. Navíc díky speciálnímu set-top boxu i na vaší starší televizi.

Další nenahraditelné výhody IPTV Sledování TV

  • Sledování TV přes Wi-Fi díky nízkému datovému toku, přitom se zachováním maximální kvality obrazu i zvuku.
  • Více než 100 televizních stanic, mnoho z nich v HD rozlišení.
  • Automatické nahrávání až 120 hodin na všech zařízeních.
  • Televize online přes internet zdarma na vyzkoušení.
  • Můžete sledovat TV po celé Evropské unii.
  • IPTV televize téměř bez závazků.